Indische evenementen
 

Je kan contact op nemen met deze bands of artiesten als je een feestje gaat bouwen. Het zijn stuk voor stuk fantastische artiesten. Succes.

Op deze pagina kan je ook staan met je band of als artiest.                                                         Geef een contact persoon, foto, e-mail adres en mobiel nummer en stuur het met de contact link.

 KLIK OP DE BAND FOTO.

SECOND GENERATION

Meer informatie:

Contact persoon: Pede Wattimena

Mobiel: +31 6 101 22 157

 

E mail: f.wattimena2@chello.nl

CLIFF AND HIS LONE STARD

Meer informatie:

Contact persoon: Cliff Breton

Mobiel: +31 6 427 25 412

E mail: Info@lonestars.nl

AT ONCE

Meer informatie:

Contact persoon: Herman Salomonson

Mobiel: +31 130 67 325

E mail: hermansalo@gmail.com

THE RAY BAND

Meer informatie:

Contact persoon: Ray Lebert

Mobiel: +31 6 196 14 632

E mail: therayband2018@gmail.com

HOT NEWS

Meer informatie:

Contact persoon: Shirley Salomon

Mobiel: +31 6 218 72 413

E mail: shirley salamon98@gmail.com

THE ROCKING PLAYERS

Meer informatie:

Contact persoon: Jörgen van der Hoeven

Mobiel: +31 6 117 11 287

E mail: j.hoeven2@chello.nl

THE JAVA GUITARS UNLIMITED

Meer informatie:

Contact persoon: Benny Poetiray

Mobiel: +31 06 419 94 915

E. mail: poetiray@home.nl

RELIGHT

Meer informatie:

Contact persoon: Gaby Leidelmeyer

Mobiel: +31 06 238 99 160

E mail: Duifinnetje@hotmail.com

XANUR

Meer informatie:

Contact persoon: Rob Lubis

Mobiel: +31 533 50 282

E mail:  bhineka@ziggo.nl

WANTEND

Meer informatie:

Contact persoon: John Smith

Mobiel: +31 6 220 15 946

E mail: Johnramonasmith@gmail.com

TARANGO

Meer informatie:

Contact persoon: Ruud Baron

Mobiel: +31 6

E mail: info@tarango.nl 

BACK LINE

Meer informatie:

Contact persoon:

Mobiel:

E mail: Vince7@chello.nl

WIPE OUT

Meer informatie:

Contact persoon:

Mobiel:

E mail:

PRE@UP

Meer informatie:

Contact persoon: Nino Jansen

Mobiel: +31 6 502 15 475

E mail: nini.jansen@gmail.com

DIANA MONOARFA

Meer informatie:

Contact persoon: Diana Monoarfa

Mobiel: +31 6 365 61 538


E mail: monoarfa@outlook.com

JOU BAND

Meer informatie:

Contact persoon:

Mobiel: .


E mail: Benno@pestafeest.nl
































































 

 TERUG